• Ново
PPJ AC Адаптер за AOC 238LM00003 ADPC1245 РЕКЛАМИ-65LSI-12-1 12045G РЕКЛАМИ-65LSI-12-112045G ADPC1236 Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа PSU

PPJ AC Адаптер за AOC 238LM00003 ADPC1245 РЕКЛАМИ-65LSI-12-1 12045G РЕКЛАМИ-65LSI-12-112045G ADPC1236 Напојување

DEN 715.92
Залиха

Износ

❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100-240 V 50/60 HZ. ❤【Компатибилен Со】 : Нашиот производ е замена.не orginal,но Сите Лаптоп Полначи&Кабли биле 100% тестирани се осигурате дека работи со моделите прикажани во та титула. ❤【Заверена】 : Сите наши производи се CE FCC Ro HS одобрен со текот-напон,над-струја,во текот-оптоварување,кратки-коло заштита.Секој производ е подложена на 48-часовен стареење тест. ❤【Најдобра Услуга】 : Ние нудиме еден не-прашања, побара полн со пари гаранција за враќање.Дополнително, за 3 година од денот на купувањето, ние ќе размена вашиот производ бесплатно треба да стане неисправни. 24 часа услуги на клиентите.PPJ AC Адаптер за AOC 238 LM00003 ADPC1245 РЕКЛАМИ-65 LSI-12-1 12045 G РЕКЛАМИ-65 LSI-12-112045 G ADPC1236 Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.

Декларирани својства

Најдобри предлози