• Ново
PK Моќ AC/DC Адаптер за Tangent Солиден Мини јас PC Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Input: 100-240 VAC 50/60Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа PSU

PK Моќ AC/DC Адаптер за Tangent Солиден Мини јас PC Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Input: 100-240 VAC

DEN 741.36
Залиха

Износ

OCP : во Текот Тековната излез Заштита.Текст Volt Опсег : 100-240 V (во Светот во Согласност).PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно Прифати Вратат и да Ви ги Даде Вашите Пари Назад.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Моќ Полнач/Адаптер( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели во Опис на Производот.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Без Прашања Праша. 100% компатибилност со оригиналниот.SCP : излез Краток Спој Заштита) PK-Моќ AC адаптери произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање.Гаранција : 30 Дена За Враќање На Пари Вети 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!Понудата Со Доверба!!!Никој Не Удира Нашите Услуги На Клиентите!.

Декларирани својства

Најдобри предлози