• Ново
ЛИНЕАРНА, Пристап Тастатурата Mullion, Внатрешна/Надворешна Mullion Планината Времето е Отпорен на Тастатурата, 6-1/2 Висина

ЛИНЕАРНА, Пристап Тастатурата Mullion, Внатрешна/Надворешна Mullion Планината Времето е Отпорен на Тастатурата,

DEN 15921.60
Залиха

Износ

Објект : Пристап Тастатурата Mullion.Тип : Внатрешна/Надворешна Mullion Планината Времето Е Отпорен На Тастатурата.Вклучете Акција : SPDT.Материјал : Фрлија Алуминиумски Домување/Пластични Копчиња.Крај : Насликани.Спецификации : Предмет : Пристап Тастатурата Mullion Type : Внатрешна/Надворешна Mullion Планината Времето Отпорни Keypad Switch Акција : SPDTMaterial : Фрлија Алуминиумски Домување/Пластични Buttons Finish : Painted Depth : 1-1/8"Height : 6-1/2"Ширина : 1-5/7"Копчето Боја : Silver Color : Black Input Напон : 12 до 24 VAC/DC Авто Adjusting Output : SPDT Relay Amps AC : 5 A, Форма C @ 24 VDCOperating Темп. : 20 Степени на 130 Степени FEvent Ревизија Трага : No Max.Корисникот Кодови : 120 Keypad : 13 Button Cylinder : No For Употреба Со : самостојна Тастатурата се Користи за Ослободување на Електронски Locks Includes : Вратата Бел.

Декларирани својства

Најдобри предлози