• Ново
Подароци & Company Татко на Сите Сфери Имаме превземаат Свадба Aisle Тркач (75 метри) Свадбена Церемонија Оркестарот

Подароци & Company Татко на Сите Сфери Имаме превземаат Свадба Aisle Тркач (75 метри) Свадбена Церемонија Оркестарот

DEN 1514.40
Залиха

Износ

Aisle Тркач мерки 39" (Ширина) x 75 метри (Висина).Материјал : Направен од 33 грам не-плетени ткаенини - Чиста Ткаенина.Не-Персоналните Дизајн започнува 8 стапки на Влезот на aisle тркач.Секој aisle тркач вклучува прилог мозок се справи и двострано лепливи ленти за да се обезбеди тоа во место, заедно водечките раб.На проѕирен природата на материјалот што се овозможува природно дрво жито на капелата подови или други подни површини под да intermingle дизајн.Aisle Тркач мерки 39" (Ширина) x 75 метри (Висина)Материјал : Направен од 33 грам не-плетени ткаенини - Чиста Fabric Non-Персоналните Дизајн започнува 8 стапки на Влезот на aisle тркач Секој aisle тркач вклучува прилог мозок се справи и двострано лепливи ленти за да се обезбеди тоа во место, заедно водечките работ На проѕирен природата на материјалот што се овозможува природно дрво жито на капелата подови или други подни површини под да intermingle дизајн.

Декларирани својства

Најдобри предлози