• Ново
ANMINY 3.3x65.6ft Aisle Тркач Огледало Килими се Тркалаат Двојно Двострано Светла Рефлексивни Декоративни Тепих за Романтична Свадба Роденден Дипломирањето Партија Церемо?

ANMINY 3.3x65.6ft Aisle Тркач Огледало Килими се Тркалаат Двојно Двострано Светла Рефлексивни Декоративни Тепих

DEN 959.76
Залиха

Износ

Материјал : ПЕТ Алуминиумска Фолија.Должина : 65.6 стапки.Ширина : 3.3 ft.Дебелина : 4.7 мили.Боја : двострано сребро.Ова високо рефлективна aisle тркач јасно може да се одрази на слика, и се поклопува со светлосни ефекти да се направи никаков простор повеќе блескави и убава. 4.7 мили дебелина, трајни доволно да се користи за 1-4 пати на двете страни.Тоа може да се намали според реалните потреби.Идеален за свадба, церемонијата, денот на Благодарноста, Божиќ, родендени и многу повеќе!.Лесен за Користење : (1) Чиста и сува подот. (2) Шири тепих. (3) Користењето на двострано лепило (не се вклучени) за да се поправи на дното агли и страни на тепих.Answer : ___________________________ Note : (1) да се Обрне внимание на нула кога распакување и користење. (2) ве Молиме да се исуши.Не допирајте вода или било влажно место, во спротивно тоа ќе биде лесно се оксидира.Боја : Сребрена | Големина : 3.3 ft x 65.6 стапки.

Декларирани својства

Најдобри предлози