• Ново
DJASM ydtzf Зимски Тренд се Задржи Топло Лабава во машка Повик Суичери Тренерки Мажите Спорт Одговараат (Боја : Сива боја, Големина : 5XL Код)

DJASM ydtzf Зимски Тренд се Задржи Топло Лабава во машка Повик Суичери Тренерки Мажите Спорт Одговараат (Боја

DEN 10199.04
Залиха

Износ

100% Полиестер.Издание тип : мода/спорт/рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.Применливи сезона : зима。.Материјал состав : 100% полиестер влакна。.Топла ткаенина/соодветната верзија/висок квалитет детали。.Стил : Случајни。Издание тип : мода/спорт/рекреација。Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.Применливи сезона : зима。Материјал состав : 100% полиестер влакна。Топла ткаенина/соодветната верзија/висок квалитет детали。Со цел да се направи вашата шопинг мазна и намалување на непотребни загуби поради големината проблеми, ве молиме проверете ја големината на табелата ние нудиме да се купи.Оваа форма е врз основа на големината препораки на овој стил на облека и повратни информации од потрошувачите.Меѓутоа, поради различни облекување, навики, на секое лице, следниве податоци се за повикување само.Ве молиме, изберете ја големината врз основа на вашето сопствено тело форма.Конечната одлука е клиент.Поради облека материјал, monitor settings, итн., таму може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот објект.Конечната боја е предмет на вистинскиот објект!Повод : 2 Парче Облека Совршен за Работа на Повик, Партија, Clubwear, Настан, Слободно време, Тренингот, Спорт & Фитнес, Вежбање Activewear, Џогирање, Работи.

Декларирани својства

Најдобри предлози