• Ново
JJSPP Мажите Тренерки Џогирање Одговараат на Крпеница Дуксери Поставите Машки Руно Дуксери+Панталони Тренингот Две Парче Сетови (Боја : Бела, Големина : XL)

JJSPP Мажите Тренерки Џогирање Одговараат на Крпеница Дуксери Поставите Машки Руно Дуксери+Панталони Тренингот

DEN 10253.52
Залиха

Износ

Материјал : полиестер влакна (полиестер).Јака : O-Вратот.Применливи Сезона : Пролет и Есен.Категорија : Младински Популарни (18-24 години).Худ дизајн : моден тренд, природни е полна, и го носат во долго време.Верзија : loose Fabric : полиестер влакна (полиестер)Јака : O-Neck Applicable Сезона : Пролет и Autumn Category : Младински Популарни (18-24 години)Худ дизајн : моден тренд, природни е полна, и го носат во долго време.Нашите големини се сите Азија големини, Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.Пакет Листата:1* Поставете Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози