• Ново
Лесен Стил Мачка Дрво Condo Мебел Маче Активност Кула Милениче Kitty Игра Куќа со Сисал Покриени со Гребење Мислења и Perches Hammock

Лесен Стил Мачка Дрво Condo Мебел Маче Активност Кула Милениче Kitty Игра Куќа со Сисал Покриени со Гребење

DEN 383.76
Залиха

Износ

Гребење Пост Дрво е направен со дебел картон цевка и обвиткани со природни влакнести сисал; база кула се направени со тешки иверица опфатени со мека кадифен, безбедно и стабилно, избегне ѓубрето и тетеравење, обезбедува сигурност и стабилност, дрвени материјали , рачно изработени.ЕФИКАСЕН НАЧИН ДА се ЗАДРЖИ ВАШАТА МАЧКА ОД ГРЕБЕЊЕ на МЕБЕЛ - мачка нула пост дрво ќе служи како забавно игралиште за домашни миленици и во исто време како своја гребење простор.ЕКСТРА БОНУС : Дизајниран со мачки во умот.Тој е опремен со бесење играчка на птица да го стимулира својот плен-како однесување како осцилирачки и swatting.Додека горниот капак штица обезбеди повисоко место да се седне и да се набљудува нивната средина.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ - гребење мачка мислења бараат минимум монтажа напори; само завртка сите делови заедно и да маче гребење пост е подготвен за употреба.Големина : Лесно Сива Боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози