• Ново
Преносни Алатка Кутија, 23W x 10-1/2H

Преносни Алатка Кутија, 23W x 10-1/2H

DEN 814.08
Залиха

Износ

Цена За : Секој Број на Коцки : 1 во Внатрешноста Длабочина : 9-1/2" Број на Фиоки : 0 содржина : Преносни алатница Број на Рачки : 1 Вклучува : Позитивни Заклучување Брави, Вдлабнати се Справи, и Катанец Табот Фиока Слајдови : Никој вкупна Висина : 10-1/2" Номинална Надвор Висина : 10" вкупна Ширина : 23" Боја : Сива Систем на Заклучување : Никој Внатре Висина : 10" се Справи со Дизајн : во Прилог.Карактеристики : Flambeau Отстранлив Внатрешни работи Лента Овозможува Поголем Пристап до Кутија Номинална Надвор Ширина : 23" Заврши : Мат Број на Парчиња : 1 во Внатрешноста Ширина : 20-5/8" Алатка за Чување Тип се Вклучени : Прилагодливи Оддел Организатор Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. "Многу заштитни и складирање случаи се дизајнирани за да се задржи скапи рака алатки висок и сув, со водоотпорен запечатување.Тука се некои важни детали за Преносни алатница : БОЈА : Сива, вкупна ШИРИНА : 23", АЛАТКА за ЧУВАЊЕ ТИП се ВКЛУЧЕНИ : Прилагодливи Оддел Организатор'.

Декларирани својства

Најдобри предлози