• Ново
BLLGG лента со алатки мали WBLLGG Алатка Кутија 17 Инчен Метал Алатка Кутија Преносни со 2 Ниво Пати Од Организатор Складирање

BLLGG лента со алатки мали WBLLGG Алатка Кутија 17 Инчен Метал Алатка Кутија Преносни со 2 Ниво Пати Од Организатор

DEN 1079.76
Залиха

Износ

3 Коцки : WBLLGG преносни алатка кутија опремени со 3 коцки за лесен пристап до алатките и делови.Може да се стави на различни алатки на секоја лента, што ја прави алатка за складирање кутија полесно да се складира и да се разликува различни алатки.Здрав Материјал : Направен со ладно редуцирани јаглероден челик листови и ленти, алатката кутија е од голема цврстина и издржливост со висок товарот капацитет.Преносни алатница : Еден пар на метални рачки акции иста должина со лента со алатки, што го прави лента со алатки полесно да се носат.Широка Примена : Тоа може да се користи во работилниците, гаражи, поправка продавници, и другите работи средини.Големина Избор : Голема алатка кутија : 20.8 во × 7.9 во × 7.9 во; Smalle алатница : 16.9 во × 7.9 во × 6.3 во.

Декларирани својства

Најдобри предлози