• Ново
Charmander 4-Џеб Портфолио

Charmander 4-Џеб Портфолио

DEN 296.40
Залиха

Износ

Службен Одг 4-Џеб Портфолио иам гуштер Одг, Charmander!. 12 високо-јасност страници : 10 за стандардна големина тргување картички и 2 за преголеми картички.Продавници 40 стандардна големина картички еден натоварени, или до 80 двојно-вчитан.Направени со архивски-безбедно, полипропилен материјали за да се заштитиш картички.Направен е во Калифорнија, САД.Донесе на топлина со Ултра ПРО 4-Џеб Портфолио за Одг, кој Charmander!Организирање и чување на вашите тргување картички во високо-јасност, архивски-безбедно, полипропилен страници.Секоја портфолио вклучува 12 страници и има 40 стандардна големина картички еден натоварени, или до 80 картички двојно-натоварени, плус до 4 преголеми картички.Картичка џебови се топ-вчитување, и вклучуваат еден чекор да се направи вчитување џебови полесно.Направен во Калифорнија, САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози