• Ново
Underarm Wetness Заштита, за Underarm Men ' s Roll‑On Antiperspirant 50мл Природен Тек на за Жени Мажи(Летната Zhiye)

Underarm Wetness Заштита, за Underarm Men ' s Roll‑On Antiperspirant 50мл Природен Тек на за Жени Мажи(Летната

DEN 1329.60
Залиха

Износ

Спречување на потење, сладок мирис, костим да се користи во жешките летни многу, бидете вие не се грижите на срам на потење.Мали и нежни, тоа може да се стави во вашата торба и се користи кога сте надвор или патување.Погоден за многу ситуации, како што се дневни, работа, спорт, воена обука или датира, итн.Лесен за употреба, напомна на дизајн, само светлината избрише може да се отстрани пот мирис, да ги задржи вашите пазуви чистење за долго време.Состојки се безбедни, благи и кожа-пријателски, може да го апсорбира потта се излачува, намалување на мирис.Функција : 1. Лесен за употреба, напомна на дизајн, само светлината избрише може да се отстрани пот мирис, да ги задржи вашите пазуви чистење за долго време.2. Состојки се безбедни, благи и кожа-пријателски, може да го апсорбира потта се излачува, намалување на мирис.3. Спречување на потење, сладок мирис, костим да се користи во жешките летни многу, бидете вие не се грижите на срам на потење.4. Погоден за многу ситуации, како што се дневни, работа, спорт, воена обука или датира, итн.5. Мали и нежни, тоа може да се стави во вашата торба и се користи кога сте надвор или патување.Спецификација : Предмет Тип : Anti‑Perspirant Deodorant Net Содржина : 50мл Ефикасност : Освежувачки, пот апсорпција и мирис задржување Пакет Листа : 1 x Anti‑Perspirant Deodorant.

Декларирани својства

Item Type:
Anti‑Perspirant Deodorant
Net Content:
50ml 
Efficacy:
Refreshing, sweat absorption and fragrance retention
Package List:
1 xAnti‑Perspirant Deodorant :

Најдобри предлози