• Ново
Underarm Deodorant Печ, 10pcs Природни Пазувите Пот Апсорбирање на Подлога за Жените и Мажите, Не-Плетени Пазувите Patch за Мирис Заштита, 9 x 6.5 см

Underarm Deodorant Печ, 10pcs Природни Пазувите Пот Апсорбирање на Подлога за Жените и Мажите, Не-Плетени Пазувите

DEN 2023.20
Залиха

Износ

НЕ-ПЛЕТЕНИ МАТЕРИЈАЛИ : Пазувите Печ употреба еластичен материјал за да ја затворите одговара на кожата, удобно носење, изработени од не-плетени материјали, погоден за сите типот на кожата.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Deodorant Пазувите Печ може да се користи за да се deodorize пазувите, исто така, може да се држи во единствена за да се задржи нога кул, можете да ја користите оваа pacth како вашиот мирис заштита.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Блок и да ја апсорбира потта, чувајте го сув и чист, Пазувите Подлога е едноставен и лесен за употреба, многу удобен за носење.ПРАКТИЧНА настава : Пот Апсорбирање на Underarm Подлога има добра адхезија способност, удобен и фирма, многу издржливи и сигурни.ШИРОКО се КОРИСТИ : големината на овој Underarm Подлога е околу 9 x 6.5 см / 3,5 x 2.6 во.погоден за мажите и жените да ги користите, вклучувајќи 10pcs на пакетот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Пазувите Patch Quantity : 10pcs Материјал : Не-Плетени Fabric Size : Прибл. 9 x 6.5 см / 3,5 x 2.6 во Пакет Листата : 10 x Armpit Patch.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Armpit PatchQuantity
Package List:
10 x Armpit :

Најдобри предлози