• Ново
Pinkdesh Смола Материјал Двојка Бакнеж Куќа Дизајн Цигара Ashtray за Пушач за Статистика Дома Декор (Multicolor)

Pinkdesh Смола Материјал Двојка Бакнеж Куќа Дизајн Цигара Ashtray за Пушач за Статистика Дома Декор (Multicolor)

DEN 383.76
Залиха

Износ

Новина е и поставен пепел послужавник за пушач е додаток колекција.Овие уникатен производ својства на овој ashtray голема направи одличен kinki објект како креативни подароци за сопруг, татко и други цигара љубители на вашиот дом!.Дефинирани дебелина и мирис-слободно : Ова ashtray за цигари за дома е дебела плоча пепел колектор и цигара носителот на послужавник.Дебелината на овој производ го прави добар квалитет ashtray.Употребливи како дома декор додаток : Ова ashtray за цигара е корисна пепел колектор cum на цигари носителот случај и затоа може да се врши за излети како пикник додаток, се заедно партија декорација, housewarming оркестарот, итн.Pinkdesh е бренд на уникатен дизајн на ashtray.Двојките kiss срце облик уникатен дизајн на цигари ashtray.Оваа ashtray привлекува внимание на вашите гости.Направен од висок квалитет на смола.Ова Цигари Ashtray може да биде добар избор за оние кои сакаат пушењето и чад континуирано.

Декларирани својства

Најдобри предлози