• Ново
Печ Магија Ткаенина Креветчето Прашина Кавга, Длабоко Црвена боја со Тен Ленти

Печ Магија Ткаенина Креветчето Прашина Кавга, Длабоко Црвена боја со Тен Ленти

DEN 917.76
Залиха

Износ

100% Памук.Увезени.Креветчето Прашина Возбудува.Бебешка Постелнина од Печ Магија.Машина перат.Линија или Стан сува само.Без хлор Нема Кајгана Многу Нежен Циклус.Направени од homespun проверки и plaids.Дома откачи, предиво обоена ткаенина bedskirt/ прашина кавга.Детска декор, ја надополнува печ магија ватенка линија.Машина перат.Линија или стан сува само.Додатоци на јоргани со прекрасна колекција на предиво обоена ткаенини.Homespun во природата и фаќањето на примитивни и селски изгледа производите направени од ткаенина се меки и да се лечи во чувствуваат и дишење и светлина кога се користи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Прилагодливи Клучеви Бебе Гнездо Спиење Pod,Двојно Двострано Дише & Противалергиски Памук, за Cot Кревет Безделник/Гнездо/Pod/Спиење
  • Ново

Прилагодливи Клучеви Бебе Гнездо Спиење Pod,Двојно Двострано Дише & Противалергиски Памук, за Cot Кревет Безделник/Гнездо/Pod/Спиење

DEN 2793.36

ЗДРАВЈЕ миење на цело гнездо или маска во машина за перење на 40 °C; не ја собори сува гнездото; миење душе�