• Ново
100pcs+238PCS 10ml Ампули-Стакло Јасно Дното Headspace Шишенцето со 100 ПАРЧИЊА Пластика-Алуминиум Флип Надвор Капи и 100 ПАРЧИЊА Гума Затки,Транспарентно Стакло Headspace Ампули,10ml К?

100pcs+238PCS 10ml Ампули-Стакло Јасно Дното Headspace Шишенцето со 100 ПАРЧИЊА Пластика-Алуминиум Флип Надвор

DEN 719.76
Залиха

Износ

100pcs+238 PCS 10ml Ампули-Стакло Јасно Дното Headspace Шишенцето со 100 ПАРЧИЊА Пластика-Алуминиум Флип Надвор Капи и 100 ПАРЧИЊА Гума Затки,Транспарентно Стакло Headspace Ампули,10ml Капацитет(Транспарентен). 100pcs+238 PCS 10ml Ампули-Стакло Јасно Дното Headspace Шишенцето со 100 ПАРЧИЊА Пластика-Алуминиум Флип Надвор Капи и 100 ПАРЧИЊА Гума Затки,Транспарентно Стакло Headspace Ампули,10ml Капацитет(Транспарентен).

Декларирани својства

Најдобри предлози