• Ново
Азотен Изразат 20915JP Универзална Џет-Пакет

Азотен Изразат 20915JP Универзална Џет-Пакет

DEN 2325.12
Залиха

Износ

Произведени на CNC опрема.Загарантирана да биде во рамките на .0005 на одредени џет големина.Надвор текови на натпреварот со 35 проценти.Contoured влезот и мулти-зачекори штекер овозможи турбуленции слободен проток со никакви ограничувања.Азотен Изразат Универзална Џет Пак е произведено на CNC опрема, и е загарантирана да биде во рамките на .0005 на одредени џет големина.Во последно тестирање користејќи го истиот авион големина, NX авиони од течеше натпреварот со 35 проценти!Тоа е право 35 проценти повеќе проток низ истиот orifice.На NX авион е дизајниран да биде повеќе од само дупка во парче од месинг; неговата contoured влезот и мулти-зачекори штекер овозможи турбуленции слободен проток со никакви ограничувања.

Декларирани својства

Најдобри предлози