• Ново
RafaLife Бања Играчки - Тапа Extender, Животински Spout Потоне се Справи со Extender за Години Деца, Бебе Безбедно и Забавно Миењето Решение, Промовира Миење на рацете кај Децата (2

RafaLife Бања Играчки - Тапа Extender, Животински Spout Потоне се Справи со Extender за Години Деца, Бебе Безбедно

DEN 239.76
Залиха

Износ

????Поттикнување на Личната Хигиена : Овие симпатична тапа полнила за деца се создаде забава и покани расчистување искуство за мали деца. ????Помага во Намалување на Детето Анксиозност : пријателски релаксирачки поглед на животни на спарени со меки нежно ослободување на вода го прави дури и повеќето се нервозни за деца послободно со користење на мијалникот. ????Хаос-Бесплатно Миење на рацете - Дете пријателски потоне spout полнила дозволите вашиот младо да се мијат повеќе независно, без создавање на огромен влажни и влажен хаос во вашата бања. ????Conserves Вода : Лесно да се инсталира spout полнила намали вода притисок и директна нежна протокот на вода директно до вашиот детето раце овозможувајќи им да се мијат без неред. ????Безбедно и Издржливи Безбедно : Направен да трае од високо-одделение за квалитет пластика, овие живописни pourers се BPA, ПВЦ и phthalate бесплатно!Купи со доверба!.

Декларирани својства

Најдобри предлози