• Ново
Homyl Тапа Extender за Дете Децата Млазницата со Круг Агол Лесно Рака Чисти за Повеќето Чешми - Сина

Homyl Тапа Extender за Дете Децата Млазницата со Круг Агол Лесно Рака Чисти за Повеќето Чешми - Сина

DEN 171.12
Залиха

Износ

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мазната површина е лесно да се чисти, и не ќе остави дамки. - Лесен и едноставен за инсталација, без алатки или собранието е потребно.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета. - Со кружни рабови, не остар раб, сосема безбеден за деца малку прсти.Изненадувачки подарок за вашите деца.Изненадувачки подарок за вашите деца.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.18inch Package Вклучува : 1 Парче Тапа Extender Note : 1. * Погоден за повеќето чешми и повеќето конвенционални бања чешми.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Декларирани својства

- Material:
PP
- Weight:
21g
- Type:
Kids Faucet Extender
- Fitment:
Fits most faucets
- Features:
lightweight
Size Chart:
10x7.5x3cm/3.94x2.95x1.18inch :
Package Includes:
1 Piece Faucet Extender :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Најдобри предлози