• Ново
WZRY Бања & Туш Земи Барови, Безбедност Бања Помош Бања Туш Рака Зафат Вшмукување Крпа Железнички Бар Справи Земи Барови (Боја : Б, 2 парчиња)

WZRY Бања & Туш Земи Барови, Безбедност Бања Помош Бања Туш Рака Зафат Вшмукување Крпа Железнички Бар Справи

DEN 836.16
Залиха

Износ

Траен сила и квалитет. Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатило, кујна, заедно скалила, базен, перална,тоалет, бања и туш безбедност земи Парапети за дополнителни падне превенција. Совршен за високи, стари лица, хендикепирани и години. На земи бар обезбедува дополнителна стабилност при влегување и излегување од када или туш за безбедно и удобно искуство.Одлично за бричење на нозете, операцијата за обновување и спречување на повреди. Ова можете да го користите здрав рачка за да се балансираат во туш, да се повлече.Опис : Можете едноставно да го постават справи со када или туш waland флип надолу јазичиња за да ја заклучите супер-зафат вшмукување првенства во место.Тоа е совршен за бања, туш, веднаш до тоалет, во близина на скалите, или покрај стол.Инсталира во само секунди со ставање на тоа на површината и туркање на безбедноста заклучување switch.Две Вшмукување костец обезбеди здрав поддршка.Костец да било мазна површина во секунди.Без дупчење и без одредување на потребни.Нема да го оштети ѕидови.Обезбедува помош и додаде безбедност.Може да биде лесно отстранети и се преместени.Repositions лесно било каде, било агол.Да се отстрани, едноставно флип до табовите.Спецификација : Големина : Прибл.30*9 cm Material : ABSPackage Содржина : 1 x Поддршка Бар Земи се Справи.

Декларирани својства

Size:
Approx.30*9 cm :
Material:
Package Contents:
1 x Support Bar Grab Handle :

Најдобри предлози