• Ново
Toyvian 10pcs Табела Агол Заштитници Табела Агол Перница Силикони Табела Агол Guard за Бебе Години за Безбедност на Децата (Бели+ Розова)

Toyvian 10pcs Табела Агол Заштитници Табела Агол Перница Силикони Табела Агол Guard за Бебе Години за Безбедност

DEN 383.76
Залиха

Износ

â€"â€"â€"â€"â€"â€"â€"Тесно одговара на панел да се спречи бебе од судир поради љубопитност.Погоден за агол, остар раб или површината на вашиот мебел, ѕид, кабинет, home апарат, итн.Силно лепило, силна лепливоста, не ја оштетува мебел.Креативен израз на лицето на fox, цртан филм и симпатична, не само што може да се користи како маса или мебел агол чувар, но, исто така, декорација за вашиот дом.Флексибилен и адаптибилен, може да се враќа брзо во случај на судир.Description These агол заштитници се направени од силикон материјал и се издржливи и безбедни за долгорочна употреба.Мек и флексибилен, тоа може да се враќа брзо во случај на судир.Цртан филм изрази на foxes, цртан филм и симпатична изрази, тие не можат да се користат само како агол штитници за маси или мебел), но исто така и за вашата домашна декорација.Функција - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 4.3 x 3.7 х 1 cm Пакет Including5 x фокс надворешниот агол protector5 x фокс навнатре агол заштитник.

Декларирани својства

Најдобри предлози