• Ново
VEUL 80X80Cm Преголеми Плоштадот Бања Не се Лизга Мат, Тоалет и Бања, Мат, Туш Мат со Вшмукување Чаша Сина

VEUL 80X80Cm Преголеми Плоштадот Бања Не се Лизга Мат, Тоалет и Бања, Мат, Туш Мат со Вшмукување Чаша Сина

DEN 2071.20
Залиха

Износ

1. Големината на производот е 80см*80см, како и боја и перформансите може да ги задоволи вашите потреби. 2. Главната улога сценарија : не се лизга бања, кујна не се лизга, плочка storefront не се лизга, хотел бања не се лизга, туш кабина, итн. 3. Оваа бања ПВЦ мат е направен од високо-квалитет, без мирис и еколошки ПВЦ, која е невкусна, не-токсични и безопасни за човечкото тело. 4. Не се лизга мат има одлична пламен retardant, изолација, отпорност на триење и други својства. 5. Добар изглед и текстура, благ допир, лесно боење, униформа тон на боја, стабилност, и одличен затегнувачка отпор.Боја : жолта, сина, розова, gray Size : 80x80cm Main компонента на ткаенини : PVCCategory : не се лизга тепих/кат mat Shape : плоштад.

Декларирани својства

Најдобри предлози