• Ново
Newmind Бебе Бања Играчки Multicolor Трајни Водопад Интерактивни Симпатична Пополни и Протокот на Забава Животни Келеш Вода Туш Играчки за Игри Бања Деца Девојки Бебе

Newmind Бебе Бања Играчки Multicolor Трајни Водопад Интерактивни Симпатична Пополни и Протокот на Забава Животни

DEN 429.60
Залиха

Износ

* Овие смешни бања играчки прави децата да падне во љубов со капење време. * Цртан филм слики симпатична слики се привлечат децата s внимание.Децата можат да научат едноставни познавање на механичко движење преку пополнување кадата играчки.тие може да се развие рака-око координација, моторни вештини и форма признавање. * Одлично за bathtime када, базен или забава.Нема батерии што се бара. * Може да бидат вовлечени во бања ѕид, када, базен ѕид итн. * Во када играчка се направени од издржлив пластични материјали и BPA free, заштита на животната средина, и забава бања играчки.Работ на бања играчка се мазни и се добро се заврши која нема повредени деца раце.

Декларирани својства

Најдобри предлози