• Ново
Fancyes 8pcs Бања Играчки Бебе Када Играчки Момче Девојки Винил Диви Животни Бојата се Менува Светлината Развојни Вода Играчка

Fancyes 8pcs Бања Играчки Бебе Када Играчки Момче Девојки Винил Диви Животни Бојата се Менува Светлината Развојни

DEN 1233.60
Залиха

Износ

Опис : - 8pcs светне Бања Играчки, Бебе Када Играчки за 1 2 3 4 5 Годишно Момче Девојки Подароци Винил Морски Животни за 1-3 Години, Лебдејќи Трепка Боја се Менува Светлината Сензорни Базен Играчки - Постојат две електроди контакти на дното, кои ќе емитираат светлина кога се одржа во вашата рака или во вода.Тоа може да емитираат светлина постојано за 12-20 часа) - се Сеќавам : ве Молиме чувајте го на суво место, кога не се игра со вода. - : Тоа е поддржано од 3 AG3 батерии, батериите не се заменливи!Кога батеријата се користи до, тоа ќе не емитираат светлина. : Тоа е поддржано од 3 AG3 батерии, батериите не се заменливи!Кога батеријата се користи до, тоа ќе не емитираат светлина.(Менувачот полека во шарени бои. - Цртан филм животински форми, се посветам на бебиња познанието на мали животни.Шарени трепкачки светла привлече babys внимание.Тоа може да емитираат светлина постојано за 12-20 часа).Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Шарени трепкачки светла привлече babys внимание.

Декларирани својства

Најдобри предлози

QINREN Симпатична Цртан филм Желка Правец До Кадата Играчка на Бебето Бања Играчка за Бебе Дете Момчиња, Девојки,Портокал,Abs
  • Ново

QINREN Симпатична Цртан филм Желка Правец До Кадата Играчка на Бебето Бања Играчка за Бебе Дете Момчиња, Девојки,Портокал,Abs

DEN 383.76

75 во) Количеството : 1 PC Забелешка : Ако имате голема количина (повеќе од 50 долари), ве молиме да бидат слоб�