• Ново
ZQYD Бања Полица Бакар+Стакло Материјал 8мм Калено Стакло парапет (Големина : 1235cm)

ZQYD Бања Полица Бакар+Стакло Материјал 8мм Калено Стакло парапет (Големина : 1235cm)

DEN 787.20
Залиха

Износ

RUSTPROOF : Направен од високо-квалитет метал + стакло, траен и еколошки., обезбедување на квалитетот и долговечноста во влажни временски услови.погоден за влажни средини, како што се бања и кујна.КАЛЕНО СТАКЛО : Задебелена калено стакло, Безбедна употреба & дете-пријателски.Кога се скршени, тоа ќе се урнат во мали гранули парчиња наместо splintering во грапав парчиња како плоча стакло, веројатно нема да предизвика повреда.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Сите бања toiletries како шампон, клима уред, течен сапун, и чистење на лицето ќе добие добро организиран и лесно да се постигне по користење на атрактивни и модерни стаклена полица.Одличен избор за мали и ограничени бања простори.Лесен за Монтажа : лесно месеци на било кој ѕид,дупчење со вклучен хардвер,сите acrews и суровини приклучоци се Вклучени.Стабилна и никогаш не падне.Совршен за Бања & Кујна Складирање организатор на шампон , клима уред , крпи , loofahs , бањарки , кујнски алатки , итн каде што е потребно да се среди за складирање.Име на производ : Бања Shelf Material : Бакар+glass Installation : Drilling Number на слоеви : 1 layer Colour : Како shown Size : 12*35cm , 12*52cm Glass дебелина : 8 мм.

Декларирани својства

Најдобри предлози

bjyx Бања Полица Бања Полица Лебди Организатор Ѕид Монтирани Без Дупчење Само Лепило Налепница(Големина:30cm,Материјал:ABS+Нерѓосувачки
  • Ново

bjyx Бања Полица Бања Полица Лебди Организатор Ѕид Монтирани Без Дупчење Само Лепило Налепница(Големина:30cm,Материјал:ABS+Нерѓосувачки

DEN 2073.60

Функција : потрошувачка функција на чување на коритото, силна товарот, силна viscose, проширува и лесно да с