• Ново
Сојузничките Месинг ПР-HTL/36-5 Престиж Кралска Збирка 36 Инчи Воз Рек Крпа Полица, Полиран Хром

Сојузничките Месинг ПР-HTL/36-5 Престиж Кралска Збирка 36 Инчи Воз Рек Крпа Полица, Полиран Хром

DEN 11159.76
Залиха

Износ

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Лесна инсталација со вклучена монтажа хардвер.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Простор за заштеда на енергија и хармоничен дизајн.Производи се обезбедени со ограничено траење.Додадете стилски допир на вашата бања со оваа елегантна воз рек крпа полица.Нашите разноврсна дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Оваа елегантна воз решетката е создаден од најдобрите солидна месинг материјали.Нашите високо квалитетни дизајнер завршува се рака полиран до совршенство.

Декларирани својства

Најдобри предлози