• Ново
swq Бамбус Над Тоалетот за Складирање Багажник,Заштеда на Простор Кат-Стои Горниот Агол Commode Полица,во Бања Потоне Машина за Перење (Боја : Дрво Боја, Големина : 50.89.421.7

swq Бамбус Над Тоалетот за Складирање Багажник,Заштеда на Простор Кат-Стои Горниот Агол Commode Полица,во Бања

DEN 5907.12
Залиха

Износ

7 во●Број на подови : 2 спрата●Инсталациони метод : земјиште, без удирање●Применливи сценарија : бања, тоалет, перална, кујна, мијалник, дневна соба, спална соба, балкон●Стил : едноставен, модерен, Нордиските●Потсетување : Поради разликата на прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме да се разгледа на големина како што е соодветно. 【Цврсти и издржливи】 тоалет полица слој е направен од сите бамбус, со јасни бамбус модели, мазна и брус-слободна, голем простор и голем капацитет за складирање, зацврстување на товарот, лесно поставување на тешки предмети, стабилна и не-тресење, издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози