• Ново
swq 2-Ниво Тоалет Полица, Мулти-Функционален Простор за Заштеда на Подот-Стои Горниот Складирање Агол Commode Багажник,во Бања Потоне Балкон (Боја : Црна, Големина : 59.111.822.

swq 2-Ниво Тоалет Полица, Мулти-Функционален Простор за Заштеда на Подот-Стои Горниот Складирање Агол Commode

DEN 9229.92
Залиха

Износ

Користете вклучен хардвер и следете ги инструкциите во упатството за да се соберат и да ги користите чекор по чекор.Боја на производ ќе имаат одредена боја разликата се должи на снимање сцена и екранот ефект на мониторот.Стави крпи, тоалетна хартија, шампон и сапун во бањата, и да организираат миење на прав, укината облека и чистење материјали во перална. ●Име на производ : тоалет рек●Боја класификација : црна, бела●Материјал : Метал●Големина : 150*30*58cm/59.Ја прилагодите не се лизга нога подлога, стабилни, и ефикасно да се заштити земјата. 【Лесно да се соберат】 Овој тоалет решетката е лесно да се инсталира.Тоа може да се користи како складирање кабинет, кујна полица, растенијата полица , Перење организатор, можете да го истражуваат повеќе начини да се користи тоа.8 во●Број на подови : 2 спрата●Инсталациони метод : земјиште, без удирање●Применливи сценарија : бања, тоалет, перална, кујна, мијалник, дневна соба, спална соба, балкон●Стил : едноставен, модерен, Нордиските●Потсетување : Поради разликата на прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме да се разгледа на големина како што е соодветно.Тоа може да биде инсталиран брзо, и на подот, стои тип не треба да се удирани со тупаници и не ја оштетува оригинални средина.【Уникатен дизајн】 Мултифункционален тоалет багажник, проширува машина за перење багажник, 2-слој простор за складирање, создавање на елегантна атмосфера за вашите купатило, кујна, перална, балкон, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози