• Ново
Бања Туш Сунѓерот Loofahs и Туш Сунѓерот Пакување од 3,Тело Scrubber Exfoliator со Капење Додатоци. (mi-fen-ка)

Бања Туш Сунѓерот Loofahs и Туш Сунѓерот Пакување од 3,Тело Scrubber Exfoliator со Капење Додатоци. (mi-fen-ка)

DEN 431.76
Залиха

Износ

▶Уживаат во бања време и направете ја вашата бања полни со романтика; нето устата е густа, тоа може да се фаќа за повеќе пена при користење, како и чистење на способност е извонредна. ◆Масажа на кожата : Разумна мекост, давајќи и на кожата мека масажа, длабоко чисти кожата, и exfoliates кожата да се направи кожата здрава. ◆Удобно капење : свилата мрежа е тесно опкружен, мека на допир, и длабоко decontaminates; материјалот е дебела и обврзувачки е фирма. ◆Заличи на кожата текстура : Тоа е удобен за употреба, нема пецкање сензација, пријателски на кожа, нежна и мазна, а не да му наштети на кожата. ◆Удобно lanyard : поддршка за бесење и лесен за користење, висат и се исцеди по употребата, која е погодна за чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози