• Ново
Stimulen Колаген во Прав, 1 Грам Пакет, 10/Bx од Југозапад

Stimulen Колаген во Прав, 1 Грам Пакет, 10/Bx од Југозапад

DEN 3450.48
Залиха

Износ

SWST9501 - Stimulen Колаген во Прав 1 g Пакет. 10/кутија 1 грам кесички.Југозападниот Технологии Stimulen Колаген во Прав 1g Стерилни, Латекс-free-Кутија на Секој 10.Производот е manufacturered и лиценциран од Југозапад .Производот е категоризираат како рана спојници .HCPCS : A6010 .Југозападниот Технологии Stimulen Колаген во Прав 1g Стерилни, Латекс-слободни.На коњите колаген основно рана облекување за тематски користите за да управувате со било каков вид на чир во желудникот и лезија на кожата да им помогне на рана затворање и за контрола на ситни bleedings, сунѓер во облик на уредот, сочинета исклучиво од страна на lyophilized тип I мајчин heterologous коњите колаген, кој се преобразува во мека гел, дозволувајќи им на контакт со целата рана кревет.

Декларирани својства

Најдобри предлози