• Ново
STMK 2 Пакет Божиќ Plaid Куче Bandanas, Среќен Божиќ Снегулка Празник Plaid Куче Bandanas за Мали Средни Куче Божиќ Костимот Декорации

STMK 2 Пакет Божиќ Plaid Куче Bandanas, Среќен Божиќ Снегулка Празник Plaid Куче Bandanas за Мали Средни Куче

DEN 143.76
Залиха

Износ

"Среќен Божиќ" печатени на насловната е многу погодна за роденден партии, и таму не е печатење на грбот, погоден за секојдневна употреба.УНИКАТЕН СТИЛ : Божиќ bandana е дизајниран со plaid триаголник шамија и е отпечатена со очигледно Среќен Божиќ, кој е уникатен и модерен.БОЖИЌ КУЧЕ BANDANA : пакетот содржи 1 buc Божиќ црвена и црна plaid куче bandana и 1 buc Божиќ зелена и црна plaid куче bandana.Идеален за миленичиња Божиќ костимот додатоци за декорација, зима, секој ден се носат, фото шут и партии.

Декларирани својства

Најдобри предлози