• Ново
Божиќ Тремот Знак Дедо мраз Елени Божиќ Виси Банери за Одмор Дома Затворен Отворено Тремот Ѕид Божиќ Декорација (Црна)

Божиќ Тремот Знак Дедо мраз Елени Божиќ Виси Банери за Одмор Дома Затворен Отворено Тремот Ѕид Божиќ Декорација

DEN 263.76
Залиха

Износ

Божиќ украси : нашиот Божиќ Божиќ тремот знаци се соодветни одликувања за врата знаци на вашиот дом, симпатична модели на Дедо мраз и елени, топло добредојде честитки, додадете топла празнична атмосфера во вашиот дом, украсете го вашиот дом со нашите тремот знаци и да се пополни вашиот дом Божиќ атмосфера.Материјал : направен од 600 D полиестер оксфорд ткаенина, тремот знак виси банерот е лесен и издржливи, секој банер сет вклучува 2 пред насобраните прачки и јажиња.Банер со големина : секој Божиќ виси банер мерки за прибл. 72 x 12 инчи (LW), дозволената големина за да се откажам од каде што сакате, направете вашиот дом повеќе око-фаќање на улица.Лесно да се откажам : банери се опремени со пола нагоре и надолу, лесно да се откажам; Со безбедни јажиња, тие нема да се разнесени и извртени со мало ветре.Широк спектар на usages : Дедо Божиќ виси банери се убаво украси за вашиот дом и партијата за време на Божиќ, подобрување на празнична атмосфера, може да висат им се врати, ѕидови, тремот, канцеларија и секаде каде што ви се допаѓа.

Декларирани својства

Најдобри предлози