• Ново
Огромен Големи Среќен Божиќ Банер Знак со Дедо Мраз Снешко Божиќ Дрво Шема за Божиќ Виси Украси Отворено, 9.8 x 1.6

Огромен Големи Среќен Божиќ Банер Знак со Дедо Мраз Снешко Божиќ Дрво Шема за Божиќ Виси Украси Отворено, 9.8

DEN 311.76
Залиха

Износ

Долго големина : Божиќ банер мерки за прибл.Додадете многу на забава и задоволство за вашиот Божиќ партии и да се создаде незаборавни моменти.6 нозе, се доволно големи за да ве направи лесно да се добие вниманието на соседите и пријателите на Божиќ, и да стане добредојдовте Божиќ партија фото позадина.Каде да се применуваат : Божиќ банерот е голем плус за виси на многу места, како што се ѕидот, патио, градина, гаража врата, балкон и меѓу дрвјата, лесно разубават вашиот Божиќ дома и ги воодушеви вашите гости.Answer : ___________________________ Note : .Ликвидација на ризик, да се чува далеку од мали деца.Широк Апликации : како ѕид, патио, градина, гаража врата, балкон и помеѓу дрвјата.Божиќ банер мерки за прибл.Издржлив материјал : Божиќ плакат е направен од полиестер, кој е издржлив и фирма за употреба, лесно да се откажам и да ги тргнеме, светли бои не е лесно да исчезнат, пошегува со 1 јажиња за вашиот лесно собранието, убав додаток кој може да ја придружува вас за долго време.Пакетот вклучува : 1 x Среќен Божиќ банер.

Декларирани својства

Најдобри предлози