• Ново
YotaWish, Златен Сјај Тринаесет Банер Службен Тинејџер Банер Среќна 13-ти Роденден, Овации на 13 Години Партија Декорација Материјали, Сина

YotaWish, Златен Сјај Тринаесет Банер Службен Тинејџер Банер Среќна 13-ти Роденден, Овации на 13 Години Партија

DEN 215.76
Залиха

Износ

МАТЕРИЈАЛ : плакат е направен од лесен и висококвалитетен сјајот на хартија, супер сјајните под светлина, добра цврстина, можете дури и може да имаат како keepsake.ГОЛЕМИНА : Секоја буква мерки околу 2.4×5.1 инчен, 9.8 ft должина.Мора да знае : буквите и string збор одделно, Ќе треба да користите панделки во горниот дел на секоја картичка за да string нив заедно.Широк апликации : Тоа може да се користи за отворен/затворен таванот декорација, висат на влезот на вашиот настан, во текот на храна маса или бонбони бафет, на подарок маса или над вашиот дом mantel.Тринаесет банер партија decoration This елегантен луксузен банер декорација за полнење е одличен избор за да ги красат за вашата партија идеја.Совршен за вашата дипломирањето партија, тоа нема да биде незаборавна партија!Тие можат да бидат обесени внатрешна или надворешна декорација, на ѕид, плафон , на дрво, итн.Се користи како фотографија проп, ова ќе биде знак за да земе слика во вашата партија.

Декларирани својства

Најдобри предлози