• Ново
Pudwy рачно изработени Коса Клипови со Бисери Ретро Кристал Геометриски Цвет Шноли Barrette Жените Коса Додатоци Hairgrip 2

Pudwy рачно изработени Коса Клипови со Бисери Ретро Кристал Геометриски Цвет Шноли Barrette Жените Коса Додатоци

DEN 296.64
Залиха

Износ

Парична казна или Мода : Мода.Предмет Тип : Hairwear.Материјал : Кристал.Стил : Тренди.Тип : Barrettes.Парична казна или Мода : Fashion Item Type : Hairwear Material : Rhinestone Style : Trendy Type : Barrettes Shapepattern : Roundis_customized : Yes Gender : Women Metals Тип : metalcolor : црна/црвена/pink Material : метал &rhinestone Quantity : 1 piece Transport : Слободен Shipping Suit за Лица : Жени/Женски/Дами/Girls Season : Пролет/Лето/Есен/Winter Holiday Подарок : Божиќ Ден /Мајка/Ден на Вљубените Ден/Birthday Occasion : Забава/Свадбена/Travel/Фестивалот/Празник.

Декларирани својства

Најдобри предлози