• Ново
Hilitchi 100pcs Премиум Квалитет Цинк Само-Дупчење Base Сидро со Завртката за Полнење

Hilitchi 100pcs Премиум Квалитет Цинк Само-Дупчење Base Сидро со Завртката за Полнење

DEN 359.76
Залиха

Износ

????Висок квалитет на Цинк само-дупчење сидро base подлога со Завртки. ????Започнува полесно од другите base подлога, вежби директно во base дури и ако удри во дрво студ. ????Комплет Вклучува 50pcs Цинк ѕид Подлога и 50pcs #8 x 1-1/4" ѕид завртки и Пластични Случај. ????Пакет количина : 100pcs ѕид подлога ѕид завртки (50 двојки) Материјал : Цинк, од Нерѓосувачки челик (не Е обичен железо завртки). ????Се применува за 3/8", 1/2" или 5/8" гипс wallboard, Без Претходно е Потребно Дупчење, Заштита може да се Отстрани.Започнува полесно од другите base подлога, вежби директно во base дури и ако удри во дрво студ, Длабоко тема дизајн обезбедува силен ангажман во 3/8", 1/2" или 5/8" гипс wallboard, Ударна Точка Пред-вежби прецизни дупка во дрво или двојно base итн.Не дупка подготовка е потребно, Комплет Вклучува 50pcs Цинк Подлога, 50pcs #8 x 1-1/4" Филипс Завртки и Пластични Случај, Цинк умре-фрлија дизајн за максимална издржливост.Без Претходно е Потребно Дупчење, Заштита може да се Отстрани.

Декларирани својства

Најдобри предлози