• Ново
Фишер-Цена Рок со Мене Bassinet - Пацифик Камче, Преносни Bassinet со Лулка Движење и Смирувачки Својства за Новороденчињата и Доенчињата , Сина , 34x4.88x23.5 Инчен (Пакување од 1)

Фишер-Цена Рок со Мене Bassinet - Пацифик Камче, Преносни Bassinet со Лулка Движење и Смирувачки Својства за

DEN 2358.00
Залиха

Износ

Преносни бебе bassinet со рамен спиење површина која карпи со благ притисок од вас.Набори станот за складирање или практично за патување.За стационарни употреба, само пресврт и да се заклучува bassinet нозе.Дише, мрежа страничните панели и 1 linkable играчка за игра.Машина-перат душек капак.На Фишер-Цена Рок Со Мене Bassinet дава на вашето бебе безбедно, смирувачки средина на спиење, дома или додека патувате.Со благ притисок од вас, bassinet е рамен спиење површината на карпите и назад, помага во ублажувањето на вашето бебе.За да се задржи bassinet уште, едноставно пресврт и заклучување на нозе за стационарни употреба.Кога е време да се игра, можете лесно може да го закачите на мека, linkable играчка за бат-на забава.Овој пренослив bassinet има лесен рамка која лесно да се огради, како и машина-перат душек лист, што е супер погодно за на-домашна употреба или за патување.Користете само со едно доенче не може да превртам, или се повлече на страни, кое доаѓа на прво место.Фишер-Цената може да биде речиси 90 години, но ние не дејствува на ден над пет.Бидејќи единствениот начин можете да страшни работи за бебиња и деца, е да се стави себе си во нивните мали чевли.Тоа е причината зошто сум го направи нашата мисија да се стави на забава назад во функционална бебе опрема и играат назад во изведба.Бегале назад кон детството.Сакам да се дојде?.

Декларирани својства

Најдобри предлози