• Ново
1 Двор Bling Bling Злато Кристал Синџир Applique Костим за Шиење Скратува Applique Разубавувањето венчаница Decorationg 1yard (Јасна Боја со Златни База)

1 Двор Bling Bling Злато Кристал Синџир Applique Костим за Шиење Скратува Applique Разубавувањето венчаница

DEN 715.20
Залиха

Износ

ЗЛАТО МЕСИНГ СИНЏИР И НЕ RUSTY ИЛИ ИСЧЕЗНАТ.Големината е 1yard и 3.14 инч.Висок qulaity кристал со АБ боја, со висока осветленост, мазна намалување на површината, е јасно и проѕирен.Совршен за декорација свадба партија, свадба се облекуваат, танц костими, облека, чанта, чевли, коса декорација,торта декорација, свеќи, вазни, DIY намали и многу повеќе.ЗЛАТО МЕСИНГ СИНЏИР И НЕ RUSTY ИЛИ FADEThe големина е 1yard и 3.14 инч.Висок qulaity кристал со АБ боја, со висока осветленост, мазна намалување на површината, е јасно и проѕирен.Совршен за декорација свадба партија, свадба се облекуваат, танц костими, облека, чанта, чевли, коса декорација,торта декорација, свеќи, вазни, DIY намали и многу повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози