• Ново
Цреша Зачинет Професионални Сила Заб Полски - Крупни, 14 Чаши

Цреша Зачинет Професионални Сила Заб Полски - Крупни, 14 Чаши

DEN 132.00
Залиха

Износ

Крупен Чакал. 6 месеци или подобро рок на траење. 14 Чаши на Цреша Parfait Зачинет Професионални Сила Заб полски.ОВА Е ИСТА ПОЛСКИ КОИ СЕ КОРИСТАТ ВО СТОМАТОЛОШКАТА ОРДИНАЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБЕН КАМЕН И ДАМКА ИСКЛУЧИТЕ ВАШИТЕ ЗАБИ!!Направен во САД.На располагање и во двете средни и крупни жито.Ефикасно ги отстранува кафе, чај, пушењето, и останати дамките од забите оставајќи го ви со бела насмевка.САМО СЕ ШИРИ НЕКОИ НА ВАШАТА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ИЛИ БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ВО ЗАБОТ ПОЛСКИ И БРИШЕЊЕ НА ЗАБИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПЛАК, TARTER, ДАМКИТЕ И ЗАБИТЕ ЌЕ ИЗГЛЕДА МНОГУ ПОБЕЛИ!!!.

Декларирани својства

Најдобри предлози