• Ново
Грда Свиња Лице Унисекс Мода Лицето Маска 3Pcs Обновливи Мие Устата Покрие Bandanas Прашина Маска со 6 Филтри

Грда Свиња Лице Унисекс Мода Лицето Маска 3Pcs Обновливи Мие Устата Покрие Bandanas Прашина Маска со 6 Филтри

DEN 479.76
Залиха

Износ

100% Полиестер. ✿ ✿ ✿ Материјал : 100% Полиестер.Меки,Удобни и Дише. ✿ ✿ ✿ Карактеристики : Може Да Се Прилагоди Јачината На Јажиња, Која Може Да Се Прилагоди Според Се Соочуваат Со Различни Форми, Кои Ќе Ни Се Направи На Лицето Тесни Ниту Се Направи Маска Се Лизга Надвор.Покрај тоа, М-во Облик на Нос Клип Е Фиксиран На Мостот На Носот За Тесни Одговара, Тоа исто Така Многу Погодни Маска За Очила Wearers. ✿ ✿ ✿ Надворешна Заштита : во Текот на Овие Предизвикувачки Време,се Чувствуваат сигурни Да ги Споделите Вашата Игра Додека Се Заштитени Со Нашите Лицето Маска за Заштита Од Прашина, УВ Зраци Во Животната Средина, Соодветна За Било Отворено Спорт. ✿ ✿ ✿ Пакување : 3 ги Опфаќа + 6 Филтри,Повеќе Поволна Комбинација Сет.Можете Да ги Користите Со Вашето Семејство Или Пријатели, ќе Го Купите Еднаш И да ја Користите За Долго Време.Совршена За Трчање, Кампување,Планинарење, Референци, Патува, Утро Вежба, Велосипедизам, Чистење, Сликарство, Покажуваат Перформанси,Забава, Cosplay. ✿ ✿ ✿ Најдобар Подарок : Тоа Е Најдобриот Подарок За Нова Година Е Ден, Денот на Вљубените, Велигден, Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Итн.Погоден за божиќ ,пантомимичари, cosplay, дома, на јавни места, училишта, активности на отворено, патување, градинарство, сликарство, градба, чистење, велосипедизам, трчање, планинарење, кампување, забавите и играње на улоги.Може да биде голема лице заштита или лице декорација.Исто така може да биде идеален подарок за деца пријатели или семејството.

Декларирани својства

Најдобри предлози