• Ново
В. В Жените Пеперутка Шема Faux Велур Прилагодливи Precurved Бејзбол Капа Шапка

В. В Жените Пеперутка Шема Faux Велур Прилагодливи Precurved Бејзбол Капа Шапка

DEN 599.76
Залиха

Износ

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Направени со 100% полиестер, лесни и меки за брзо и лесно се фрли на.Гребенот : 2.75", висина : 4.0".Stitched пеперутка шема панели.Прилагодливи велкро рака за удобно прилагодување.Stitched В. В логото на страна; precurved сметка.Врвен квалитет на пеперутка шема панел бејзбол капа.Велур се чувствуваат.Прилагодливи велкро рака во задниот за наоѓање на повеќето удобно начин на оваа шапка се наоѓа на главата.Stitched В. В логото на страната.Сите предмети, фотографии и дизајни на NYFASHION101 исклучиво се продаваат и заштитна марка од страна на NYFASHION101, Inc.Сите права се задржани.

Декларирани својства

Најдобри предлози