• Ново
Етиопските Знаме Бејзбол Капа Прилагодливи Aldult Каубој Класичен Шапка Мода Спорт Капа за Mens Женска

Етиопските Знаме Бејзбол Капа Прилагодливи Aldult Каубој Класичен Шапка Мода Спорт Капа за Mens Женска

DEN 239.76
Залиха

Износ

100% Памук.Тока затворање.Машина За Миење.Материјалот е 100% памук (изми тексас ткаенина).Дебелината на ткаенината е умерен.Телото на шапка е еден слој ткаенина без обвивка.Големина : капа висина : 9 см, капа : 7 cm, капа на турнеја : 55-60 cm (зад прилагодливи тока, погоден за повеќето луѓе).Оваа капа е погодна за секојдневно патување, активности на отворено, како што се пешачење, велосипедизам, голф, и исто така погоден за учество во спортски настани.Тоа ја заштитува кожата од штетните УВ зраци.На прилагодливи метал рамо, рака е нешто што секој мора да го имаат.Носат и никогаш нема да имаат главоболка.Оваа шапка е многу симпатична и многу погодна за пешачење, трчање и рекреација.Тоа е добар дар.Вашиот сопруг, семејство, пријатели и колеги, тие ќе ви се допадне.Препорачливо е да се мијат со рака и се мијат помалку.Не притиснете и се фаќа, а не машина за миење.Оваа бејзбол капа е дише и го задржува вашата глава кул, дури и во најжешките денови.На прилагодливи тока затворање ви дава слобода да се постигне совршено се вклопуваат, прави да изгледа и да се чувствува најдобро.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози