• Ново
Ајде да Одиме Брендон Шапка, Fjb Плетени Капа за Мажи Жени, Смешни Класичен Бејзбол Капа, се Мијат Прилагодливи Сина Капа

Ајде да Одиме Брендон Шапка, Fjb Плетени Капа за Мажи Жени, Смешни Класичен Бејзбол Капа, се Мијат Прилагодливи

DEN 95.76
Залиха

Износ

Високо-Квалитетен Материјал : 100% Полиестер Производство, Дише И Удобно, Шапка Висина : 10.Ние Сакаме Да Се Направи Нашите Дизајни Забава, Свежи И Оригинални, Како Уникатен Како Вашата Личност.Инструкции За Перење. Гроздобер Појавува Капи Одат Со Панталони, Фармерки, Bottoms, Маици, Резервоар Блузи, Јакни, Костими За Капење, Итн.Оваа Капа Е Препорачливо Да Се Перат На Рака.100% Полиестер.Заштита На Вашата Кожа Од Штетните Uv Зраци И Да Ја Задржите Вашата Коса Од Вашето Лице И Очи Со Носење На Ова Удобно Бејзбол Капа Во Текот На Сите Активности На Отворено.Модерен И Класичен Дизајн : Оваа Забавна Бејзбол Капа Се Карактеризира Со Едноставен Дизајн, Совршен За На Плажа, Парк, Базен, Теретана, Парада, Семејство, Bbq, Лето Партии, Спортски Настани, Градинарство, Или Само Lounging Околу Куќата Овој Кул Бејзбол Капа, Исто Така, Го Прави Голем Дар За Семејство, Пријатели И Љубовници. Ние Нудиме Стилски, Квалитет Капи За Деца, Тинејџери И Возрасни.Тоа Не Треба Да Се Притисне Или Протри, И Тоа Не Треба Да Биде Машина За Измиени.Материјал : Висок Квалитет 100% Полиестер Тексас, Лесни/Трајни/Мазна, А Бејзбол Капа Е Погоден За Секоја Сезона, Што Го Прави Удобно И Стилски Да Се Носат.Овој Класичен Стил Шапка Оди Со Сè!4.Остане Безбедно Во Сонцето : Стоп За Да Се Ризикува Здравјето И Безбедноста Со Одење На Отворено Без Соодветна Заштита Од Сонце. Направени На Дише, 100% Квалитетот Полиестер, Тоа Е Совршен Придружник За Вашиот Активен Животен Стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози