• Ново
Трендовски Облека Продавница Основан 1986 Везени 36-тиот Роденден на Подарок Пигмент Обоена Изми Памук Капа

Трендовски Облека Продавница Основан 1986 Везени 36-тиот Роденден на Подарок Пигмент Обоена Изми Памук Капа

DEN 311.76
Залиха

Износ

100% Памук.Тока затворање.Висок Квалитет на Ззп, ИЗВЕЗЕНА во САД.Низок Профил, Пигмент Обоена, Памук Twill Изми Капа. 6 Панели со 6 Везени Вентилација претходно биле вклучени.Авто-Ткаенина Рака со Лесно се Прилагодува Месинг Snap Тока Затворање.Една Големина Одговара На Повеќето.

Декларирани својства

Најдобри предлози