• Ново
BYBYCD Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница Креативни BBQ Алатки за Готвење Леќата Билки Кујна Gadgets, Сол Мелници Зачин Мелница за Бибер Мелница(S)

BYBYCD Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница Креативни BBQ Алатки за Готвење Леќата Билки Кујна Gadgets,

DEN 325.92
Залиха

Износ

Инстант мелење, инстант уживање, одличен вкус со свеж вкус пристапи до вас, без разлика кога.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и акрил.Здраво, санитарните, може да се мијат, лесен за чистење.Мелница може да мелење околу 40/120g пипер одеднаш .висока ефикасност, заштеда на време, откако мелење, доволно за употреба.Елегантен и софистициран дизајн, мора да се има за вашиот модерната кујна .Видлив Прозорец за лесно да ги проверите.Wiredrawing полирање craftmaship, не се лизга, мазна парична казна tactility.Рачно мелење, не со електрична енергија, еко-пријателски и здрави,да Уживаат рачно мелење време.Пакетот Вклучува : 1pcx Пипер Grinder Item Име : Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Grinder Material : Stainess Челик + Акрил+керамика core Size : S,LQuantity : 1pc Application : Ова мелница е погоден за употреба во домот кујни, ресторани, хотели, излети, скара, итн.Погоден Сцена : Погоден за мелење пипер, сурова сол, сусам,гранулирана шеќер, ориз, пченка, и др.

Декларирани својства

Најдобри предлози