• Ново
Папагалот Стои Носителот, Природно Дрво Папагал Костур Птица Папагал Залак Џвакање Играчка Стојат Декорација за Широк Спектар на Папагали и Птици

Папагалот Стои Носителот, Природно Дрво Папагал Костур Птица Папагал Залак Џвакање Играчка Стојат Декорација

DEN 232.56
Залиха

Износ

Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ】Тие прават голема естетска прилог на вашиот кафезот, исто така, ќе им помогне на вашето домашно милениче да се excercise и одржување на здрави нозе. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Направени на квалитетот на дрвен материјал, безбедно, не-токсични, , не влијае на домашно милениче здравје,која е целосно безбеден за вашите мали домашни миленичиња и, исто така, може да се појават играчка, како и.Ако не сте задоволни со вашиот шопинг искуство или производ, ние ве поттикнувам да контактирате со нас, па ние може да го реши проблемот!.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.8 во, со Дијаметар : Прибл.2 мл Пакет листа : 1 * Дрво Папагал Мелење Стојат Toy Note : 1.Тие се погодни за џвакање и ублажи да се задржи вашиот папагал е клун облик и условени. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】идеално место наменета за мали птици да се игра, лесно да го инсталирате во кафез.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Бодлив ash Color : Како Слики Shown Type : 1.Површината на птица папагал костур е груба, вашиот птица 's шепа може да се фати тоа сигурно, безбедно да се користи.Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.5*25cm, 3*35cm(изборен)Големина : : Должина : Околу.2 во Тежина : Околу. 【Задоволство Гаранција】Ние во голема мера вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Material:
Prickly ash
Color:
As Pictures Shown
Type:
1.5~2.5*25cm, 3*35cm(optional)
Size:
Weight:
Approx.52g~177g/1.8oz~6.2oz
Package list:
 
1 * Wood Parrot Grinding Stand Toy :
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози