• Ново
Лента и Стакло Хартија Бонбони Фолија Снегулки Sequins Блеска,Сирена Помине Sequins Holographic Блеска Буци Светкава Снегулки Шарени Флуоресцентни Стакло Хартија Светкава Сн?

Лента и Стакло Хартија Бонбони Фолија Снегулки Sequins Блеска,Сирена Помине Sequins Holographic Блеска Буци

DEN 191.76
Залиха

Износ

Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ и лек од УВ/LED светилка. Се применуваат УВ БОЈА ГЕЛ.Ноктите декорација.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.(НЕ се лек!).Ако Школка Фолија е премногу голема,pls се намали, како сакате!Исто така, се убав подарок за вашите помине уметност-љубов пријатели, без оглед на тоа дали тие се aficionados со играчка за создавање сложени дизајни или имаат нула уметнички know-how.Тоа е соодветен сет за девојки и жени да дизајн свој ноктите.✅ ПОМИНЕ ДЕКОРАЦИЈА за ПОЛНЕЊЕ : 24 шишиња/set, можете да направите вашите нокти уметност сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози