• Ново
Моден Шарени Маици за Жените Круг Вратот Кратко Sleeve Пролет Лето Блузи Лабава Блуза 2022 Пролет Графички Tee Кошули

Моден Шарени Маици за Жените Круг Вратот Кратко Sleeve Пролет Лето Блузи Лабава Блуза 2022 Пролет Графички

DEN 722.40
Залиха

Износ

❥❥[Материјал]❧мода блузи, за жени секојдневен лето,која направен од висок квалитет на полиестер,ткаенина е мека,растеглив,дише и удобен за носење,совршен за пролет,лето и есен.❤❤Материјал : висококвалитетен полиестер,мека,растеглив,дише и удобно. ❥❥[Сорти]❧различни бои и стилови се достапни,како за денот на вљубените блузи, за жени,секојдневен печатење на маици,резервоарот блузи, за жени,тренингот кошули,camisoles за жените,вест блуза,без ракави чипка блузи,куси ракави блузи, за жени секојдневен лето,2022 пролет т-маици,плус големина блузи, за жени,култури блузи, за жени,ладно рамо блузи, за жени и така натаму.

Декларирани својства

Најдобри предлози