• Ново
100ml Коса, Восок за Коса, Боја и Восок, Лесно да се Чисти и Долготрајни Привремено Губење на Боење на Влакна DIY Коса Боја Восок Кал Коса Алатка(сина)

100ml Коса, Восок за Коса, Боја и Восок, Лесно да се Чисти и Долготрајни Привремено Губење на Боење на Влакна

DEN 302.16
Залиха

Износ

Постојат 3 различни бои на располагање за да го изберете во зависност од вашите потреби, исто така погоден за кратка коса, кадрава коса, класичен или неуредна фризури.Привремено Губење на Боја за Еднократна употреба DIY Коса, Боја Крем, Лесно Да се Примени За Коса, Лесно Да се Мијат Чисти, Без Оштетување на Коренот На влакното Или Скалпот, Без Greasing.Без стимулација, лесно боја, лесно да се обликуваат и да се создаде совршена боја на косата, висока ефикасност, добра коса боја ефект, удобен и практичен за употреба.Текстурата на мет восок се топи во косата, создава мат ефект, зрачи со свеж мирис и се грижи за телото и умот.На мет дели восок главата дел за мажите е многу погоден за кратки и средни коса.Бидејќи кратка коса понекогаш има свој начин и често е тешко да се форма, овој производ снопови на коса во насоки и го прави полесно да се форма, и цврст и работен држи методот може да обезбеди поголема флексибилност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Боја Cream Brand : PURCOptional Боја : Сина, Црвена, Yellow Texture : Cream Net Содржина : 100ml Function : Боја на Косата Како да се отстрани : Шампонот на вашата коса да ја измиете боја.Пакет листа : 1 x коса боење на влакна Забелешка : не се носат капи при користење на производи за коса.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Dye CreamBrand
How to remove:
Shampoo your hair to wash off the color. :
Package list:
1 x hair coloring cream :
Note:
Do not wear hats when using the products on your hair. :

Најдобри предлози