• Ново
Првиот Нов Години Onesie – Симпатична Бебе Облека – 1 Нова Година Bodysuit за Момче или Девојка – Првата Сезона Onesie за Новороденче – 1 Сезона Bodysuit за Младата – Бременост Н

Првиот Нов Години Onesie – Симпатична Бебе Облека – 1 Нова Година Bodysuit за Момче или Девојка – Првата Сезона

DEN 311.76
Залиха

Износ

Нашата Прва Нова година onesie е еден од cutest може да се купи!Ние печати сите наши Wimly Littles облека со директна мастило трансфер процес овозможувајќи за долгорочна издржливост и без графички исчезнува!Сите наши маици се направени со користење само дете безбедно мастило!Ова значи дека можете да бидете сигурни дека вашето дете облека е највисок стручен квалитет и вашите графички никогаш нема да исчезнат или да ја иритираат вашата малку еден на кожата.5 см Должина : 35 cm3 T : : Години : 2-3y Градите ширина : 32 см Должина : 41 cm4 T : : Години : 3-4y Градите ширина : 33 см Должина на : 43 cm5 T : : Години : 4-5 Y Градите ширина : 34 см Должина : 45 cm.СЛЕДНИОТ ДЕН ПРЕВОЗОТ : Сите onesies се обработуваат и се испраќаат на ден по ред.УЛТРА МЕКА : Сите наши onesies се направени од ултра мека памучна мешавина наменета за comfortability и мекост, овозможувајќи му на вашето бебе да остане удобен и пријатно!.

Декларирани својства

Најдобри предлози